Pes je stvorenie, ktoré vás nesúdi a má vás rad takých, akí ste. Nezaujíma ho ani to, ako vyzeráte. Ľudia si naopak veľmi zakladajú na výzore. Avšak Amanda a jej priateľ Brad nepatria práve do tejto skupiny. Keď narazili na psíka s nezvyčajným výzorom, okamžite sa rozhodli, že si ho adoptujú.

Brodie je kríženec nemeckého ovčiaka a bordel kólie. Keď mal však iba 13 dní, napadla ho vlastná matka a tvár mu nielenže znetvorila, ale psík je čiastočne slepý. Novým majiteľom to však vôbec nevadilo, do psíka sa okamžite zamilovali. Pár teraz zdieľa fotografie zo života s týmto psíkom na svojich sociálnych sieťach. Ich životy naplnil šťastím. Ešte predtým, ako si ho adoptoval tento pár bol Brodie u iného chovateľa, avšak ten ho nezvládal, pretože psík oplýva skutočne veľkou energiou.

Majitelia povzbudzujú aj iných ľudí, aby sa nebáli adoptovať si podobné zvieratko ako je Brodie. „Lásku si zaslúžia aj menej dokonalé zvieratká. Choďte a podporte miestny útulok či záchrancov nevinných zvierat,“ napísal pár.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.