Život vie byť natoľko stresujúci, že to niekedy až nezvládame, a to platí najmä pri ženách. Nemusí to tak však byť. Jednoduchý a efektívny trik môže zachrániť fungovanie každej z nás. Prečítajte si rady, ktoré vám s istotou uľahčia život.

1. Spôsob, akým znížiť intenzitu menštruačných kŕčov

Zdroj: Brightside

Zoberte ceruzku s gumou a minútu si ňou masírujte vrchnú časť ucha.

2. Ako sa vyhnúť páleniu po holení?

Zdroj: Brightside

Používajte neparfumované peny alebo gély, ktoré obsahujú pridané látka dráždiace pokožku. Deň alebo dva po holení použite telový píling, aby ste predišli zarastaniu nových chĺpkov.

3. Umývanie mastiacich sa vlasov

Zdroj: Brightside

Ak máte vlasy so sklonom k masteniu, pred šampónom aplikujte kondicionér. Opačná technika pomáha vlasy vyživiť bez toho, aby ste ich zaťažovali.

4. Odstránenie mastných škvŕn

Zdroj: Brightside

Z oblečenia ich dostanete naozaj jednoducho – použitím detského púdru. Nechajte pôsobiť celú noc a na druhý deň odstráňte prášok kefkou.

5. Škvrny od dezodorantu

Zdroj: Brightside

Zmiešajte peroxid vodíka, mydlo a sódu bikarbónu. Masu jemne naneste zubnou kefkou a jemne šúchajte. Pomôže to pri bielom, čiernom aj farebnom oblečení.

6. Holenie

Zdroj: Brightside

Dámske hygienické produkty sú podľa štúdií drahšie až o 56 %. Aby ste sa vyhli zbytočne minutým peniazom navyše, kupujte pánske žiletky a gély. Sú lacnejšie a vo väčšine prípadov aj lepšie.

7. Ako otvoriť tvrdohlavý pohár?

Zdroj: Brightside

Viečko dajte na minútu pod teplú vodu.

8. Čistenie prihorenej panvice

Zdroj: Brightside

Uvarte v nej vodu so sódou bikarbónou a umyte ju.

Zdroj

Foto: Brightside

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.