Mnoho miest a podnikov sa už začína otvárať, stále však existujú oprávnené obavy, preto sa podniky snažia udržiavať medzi svojimi návštevníkmi dostatočnú sociálnu vzdialenosť. A táto vietnamská reštaurácia v Thajsku našla viac ako perfektné riešenie na daný problém. Aby ľudia boli v bezpečnej vzdialenosti od seba, pomáhajú im v tom pandy!

Maison Saigon umiestnil do reštaurácie plyšové pandy, takže ľudia musia sedieť v určitej vzdialenosti od seba. Je to zaujímavé aj vtedy, ak sa prídete najesť sami, pretože máte pri sebe spoločnosť a tým pádom nesedíte pri stole osamote. Tak čo, prijali by ste pri sebe aj vy takúto milú spoločnosť?

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.