Láska a podpora medzi súrodencami má mnoho podôb. Niekedy sú to také činy, z akých vám doslova unikne z oka nejedna slza. Mať súrodenca a byť súrodencom je skrátka niečo, čo je neoceniteľné, a pritom mnohí si to nevedia uvedomiť. Brat istej dievčiny ale urobil pre svoju sestru niečo, čo stojí za pozornosť, aká sa im dostala.

Maverick Francisco Oyao z Filipín sa už nemohol pozerať na ťažkú situáciu rodičov a vzal veci do vlastných rúk. Tí si totiž nemohli dovoliť zabezpečiť pre svoju dcéru šaty na veľkú udalosť v jej a tiež ich živote, a tak sa mladý chlapec rozhodol vyrobiť ich vlastnoručne. Nakreslil a napokon aj ušil rozprávkové šaty pre sestru, ktorá sa nimi mohla hrdiť na promóciách. Nebolo to ale vôbec jednoduché, keďže ani chlapec nemá peniaze nazvyš, a tak bol s kúpou látky najväčší problém. Avšak dobrí ľudia sa dokázali spojiť a peniaze Maverickovi darovali.

Chlapcovi tak nebránilo nič v tom, aby vytvoril pre svoju sestru rozprávkové šaty. A pozrite sa aký to malo priebeh:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.