Medzi bežné predmety, ktoré si ľudia dávajú na krb patria napríklad hodiny, sviečky, fotografie a iné. No nikdy by vám nenapadlo, že niekto si na toto miesto môže položiť lebku so slnečnými okuliarmi. A predsa sa to stalo.

Foto od Pixabay Ilustračné

Neznáma rodina z okresu Morgan v Tennessee si umiestnila lebku do obývacej izby. Ide konkrétne o lebku muža menom Junior Will McCann, ktorý bol nezvestný osem rokov, teda od roku 2012. Policajní detektívi boli informovaní neznámym človekom o ľudských pozostatkoch, na ktoré natrafil a boli vystavené v rodinnom dome. Lebku potom policajti zaistili a odviezli na testy. Po vyšetreniach regionálne stredisko a antropologické oddelenie University of Tennessee zistili, že lebka patrí Juniorovi.

Okresný generálny prokurátor Russell Johnson uviedol, že ide o muža, ktorý bol nezvestný celých osem rokov. Tiež sa verí, že ho zabil člen rodiny, ktorý medzitým zomrel. Mnoho ľudí sa pýtalo, prečo si niekto dá lebku na krb, no to sa zatiaľ nezistilo. Polícia teraz žiada širokú verejnosť o informácie týkajúce sa smrti tohto pána.

 

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.