Moderná technológia umožňuje nielen vidieť tie veci, ktoré sú aktuálne, ale aj veci, ktoré už nie sú a existovali len v minulosti. Vďaka tomu dokážu dnešné generácie vidieť ako to vyzeralo kedysi, napríklad aké zvieratá kráčali po tejto zemi. A niektoré stále kráčajú, ale vyzerajú už inak. 

Chlapík menom Roman Uchytel pomocou photoshopu rekonštruuje prehistorické druhy zvierat naozaj veľmi hodnoverne. A odvádza skutočne dobrú prácu. Dnes uvidíte ako na jednej fotografii porovnáva veľkosti už vyhynutých zvierat s ich modernými nasledovníkmi. Obe zvieratá z jedného druhu stoja vedľa seba a viac už uvidíte nižšie. 

Vľavo uvidíte existujúce druhy a vpravo vyhynuté:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.