My máme doktorov a zvieratá majú veterinárov. Bez týchto dôležitých odborníkov by bol život oveľa ťažší a mnoho ľudí i zvierat by už dnes nebolo nažive. Vzhľadom k tomu, čo pre nás robia sa veľakrát cítime vďační i šťastní. Dnes sa ale pozrieme na zvieratká, ktorým pomáhali veterinári a odniesli si roztomilé fotografie. Je to ťažká práca, no ak sa pomôže zvieratku, tak ten pocit musí byť na nezaplatenie. A že krajšie fotografie zvieracích kamarátov len tak nenájdete, vám dokážeme nižšie. 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Zdroj

foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.