V Rusku sa konal prieskum, ktorý mal za úlohu zistiť koho považujú muži aj ženy za najkrajšieho chlapa v tejto krajine. Prieskum organizovala ruská webová stránka Superjob.ru.

Foto od Pixabay

Konal sa v 300 ruských mestách a prebiehal od 22. marca do 1. apríla. Podľa štatistík je zrejmé, že najkrajším mužom podľa hlasujúcich je ruský prezident Putin, ktorý dostal najviac hlasov. 18% všetkých hlasov dostal od mužov a 17% od žien. 68-ročný prezident je medzi obyvateľmi vnímaný ako atraktívny muž a navyše Rusi opakovane hlasujú v podobných anketách v jeho prospech.

Foto od youtube

„Dnes mu nemôžu konkurovať ani herci, politici či športovci,“ uvádza sa na webovej stránke, ktorá mala na starosti prieskum. Putin predbehol aj také mená ako Dmitry Nagiyev, Danila Kozlovsky či Konstantin Khabensky. Minulý rok bol ruský prezident dokonca nominovaný na Nobelovu cenu za mier.

Danila Kozlovsky

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.