Tašku plnú prsteňov nenájdete len tak a už vôbec nie takých, ktoré majú hodnotu 82 000 eur. Aj keď niektorí by možno boli v pokušení či si tento nález nechať, tak Jonathan Yellowday hneď vedel čo urobí. A urobil správnu vec, pretože  pomohol dostať sa týmto šperkom k ich majiteľovi.

 

Vlak, ktorý smeroval z Penn Station do Port Washington, mal vzácny náklad. Bola v ňom taška, ktorá obsahovala až 36 diamantových prsteňov. „Nevyzeralo to ako niečo skutočné. Myslel som, že to nie je naozaj to, čo vidím,“ povedal Jonathan. Ukázalo sa, že prstene patria klenotníkovi, ktorý ich zabudol vo vlaku, keď vystupoval.

Klenotník po príchode domov zistil, že mu taška chýba, no myslel si, že ju doniesol domov len si nepamätá kde ju položil. Keď sa však zamyslel, tak zistil, že ju nechal vo vlaku. Rušňovodič za ten čas už klenoty odložil na bezpečné miesto na stanici Penn, kde si taška počkala na svojho majiteľa.

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.