Zažiadal sa vám výlet do Nemecka? Konkrétnejšie do bavorska? Norimberg je veľmi pekné mesto, ktoré možno nie je také známe ako Berlín, no na jeho návštevu budete spomínať.

nuremberg fotografia
Photo by Gellinger

Práve teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky do mesta Norimberg len za cenu 22€! Dostaviť sa však musíte na letisko v Budapešti a odtiaľ odletíte. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu je dostupný decembrový termín, a to od 5.12. – 10.12.2018. Viac na ryanair.

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

Prečo ísť do Norimbergu?

– Určite si pozrite ZOO a delfinárium – toto miesto je jedným z najvyhľádavanejších práve vďaka delfináriu.

– Zábavný park PLAYMOBIL – ak sa tam vyberiete so svojimi deťmi, alebo ste fanúšikmi adrenalínu a zábavy, toto miesto musíte navštíviť.

– Dominantou mesta je cisársky hrad a tiež jeho historické centrum. Prejdite sa k hradu, kde budete obdivovať bavorskú architektúru. Námestie je vhodné aj pre deti, pretože je tam mnoho miest, kde sa dobre zabavia.

nuremberg fotografia
Foto od tom_bullock

– Múzeum hračiek je vôbec jedno z najznámejších múzeí na svete tohto typu.

– Tamojšie vianočné trhy sú veľmi obľúbené a každoročne tam smeruje obrovský počet ľudí.

nuremberg fotografia
Photo by Gellinger

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.