Veľký výpredajový sviatok čoraz viac preniká aj na Slovensko. Black Frid ay neobchádza ani také biznisy ako sú letecké spoločnosti. Jedna z nich – Ryanair, spustila masívny výpredaj do viacerých európskych metropol.  Za 4,88 sa dostanete na Ukrajinu alebo si priplatte zopár drobných a za približne 10 EUR sa dostanete napríklad do Barcelony, Bruselu alebo Paríža či Ríma . Akcia má trvať týždeň, avšak jednotlivé ponuky majú údaje trvať len 24 hodín! Tak šup šup objednávajte kým je čas a v komentoch napíšte, ktorú  akicovú letenku ste si kúpili a kam . Aktuálnu ponuku z BA  nájdete v tomto linku – nastavený budget na 20 EUR 🙂 .

Prečítajte si tiež:

Výpredaj leteniek
Takzvaný „cyber week“ by mal trvať celý týždeň.
Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.