Paul Fairbrass and Cliff Dale sú dvaja rybári na dôchodku po 60tke.  Minulý rok sa mali spolu so svojím kamošom Ronom vydať rybačku do Thajska.

Ron Hopper to však nezvládol a  pár mesiacov pred výletom podľahol rakovine. Jeho želaním bolo, aby ho kamaráti použili ako návnadu a chytili na rybačke „legendárny kúsok“.

Správni kamaráti mu jeho želanie splnili „namixovali“ Rona do návnady pre ryby. Šlo o polovicu ronových pozostatkov. Druhú mala jeho žena Judith.

Na konci 9 dňového výletu, použili kamaráti špeciálnu zmes v podobe ružových guličiek  a nazvali ich „puprple Ron“.  Čo však nečakali bol tento cez 81 kíl tažký kapor, ktorý na špeciálnu návnadu zabral.

 

Foto: Youtube.com

zdroj

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.