Ak si chcete odskočiť ešte počas týchto Veľkonočných sviatkov na výlet, teraz máte jedinečnú možnosť. Môžete navštíviť nemecké mesto Norimberg za naozaj lákavú cenu letenky.

, Rýchla ponuka spiatočnej letenky do Norimbergu iba za 7€!
Photo by Gellinger

Teraz máte možnosť zakúpiť spiatočnú letenku len za 7€! Dostaviť sa však musíte na poľské letisko do Krakowa a odtiaľ odletíte do Norimbergu. Viac na stránke leteckej spoločnosti Ryanair.

Termín:

Za túto cenu môžete odletieť napr. od 2.4 – 6.4.2018. Let trvá okolo hodiny a pol.

, Rýchla ponuka spiatočnej letenky do Norimbergu iba za 7€!

Batožina:

Môžete si so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou max. do 10kg, tá bude umiestnená do podpalubia. Do lietadla si so sebou môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Prečo práve do Norimbergu?

– Ak si chcete vychutnávať Nemecko v jeho plnej nádhere, neváhajte nad výletom práve do Norimbergu.

– Nachádza sa tu najväčšie nemecké múzeum umenia Germanisches Nationalmuseum a norimberská Hirsvogel Hall je zas najväčšou ukážkou renesancie. Dokonca môžete navštíviť aj jedinečné Múzeum hračiek.

– Má krásne historické centrum. Od malebných budov, až po veľkú fontánu s výjavmi kostlivcov a zvierat trhajúcich mäso.

– Mesto má dokonca aj pár kanálov ako v Benátkach. Nezabudnite popri nich zájsť aj na Norimberský hrad odkiaľ uvidíte celé mesto.

– Neďaleko hradu je tiež umelecký bunker, kde zhromaždili najvýznamnejšie umelecké predmety tohto mesta ešte z pred začiatku druhej svetovej vojny.

– Mesto nazývajú aj ako “nemecká perla” a je tam čo obdivovať.

, Rýchla ponuka spiatočnej letenky do Norimbergu iba za 7€!
Photo by videofan2

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

 

, Rýchla ponuka spiatočnej letenky do Norimbergu iba za 7€!
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.