Chcete zažiť fenomenálny príbeh Harryho Pottera na vlastnej koži? Alebo vidieť rôzne iné zaujímavé miesta, ktoré inde nenájdete? Zarezervujte si veľmi lákavé letenky do Londýna už dnes.

london fotografia
Foto od August Brill

POZOR: Táto letenková akcia už nie je bohužiaľ aktuálna. Prosím prejdite na podstránku s aktuálnou ponukou leteniek do hlavného mesta Anglicka.

 

Práve teraz si môžete zakúpiť spiatočné letenky do Londýna priamo z Bratislavy len za cenu 20€! Poletíte priamo z Bratislavy. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu je dostupný januárový termín, a to od 22.1. – 24.1.2018. Viac na Ryanair.

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

A čo v Londýne?

– Ikonickú pamiatku, ktorou je Londýnske oko snáď netreba nikomu zvlášť predstavovať. Keď už tam budete, zrejme ju neprehliadnete. A taktiež to platí aj pre Big Ben.

– Určite si choďte pozrieť Warner Bros štúdio, ktorému môžeme vďačiť za také filmy, akými sú Harry Potter či Pán prsteňov. Úplne vás to vtiahne do filmovej atmosféry a uvidíte tam napr. Veľkú Halu, Dumbledorovu pracovňu či Hagridovu chatrč. Budete mať nezabudnuteľný zážitok.

london warner bros fotografia
Foto od Karen Roe

– Ak ste fanúšikmi futbalu, ste na správnom mieste. Veď práve na „ostrovoch“ má futbal najväčšie meno a štadión ako Wembley uvidíte možno raz za život.

– Veľmi zaujímavým miestom sú aj Churchillove vojnové miestnosti. Ide o tajný bunker, z ktorého pozoroval Churchill a jeho vojaci vývoj II. svetovej vojny a dával rozkazy. Tieto miestnosti sú v rovnakom stave, ako v roku 1945.

– V Londýne sú známe aj ich parky, ako Hyde park, Green park či St. James park. Určite sa v tomto zaujímavom meste nudiť nebudete.

london warner bros fotografia
Foto od trombone65 (PhotoArt Laatzen)

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Viac tipov na cestu:

V prípade, že sa do Londýna vyberiete, určite vám pomôže náš sprievodca. Nájdete v ňom rôzne užitočné rady a tipy, ako napr. kde sa ubytovať, čo vidieť alebo rôzne zaujímavosti o meste. Všetko nájdete na tomto odkaze.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.