Luna je rozkošná samica čierneho pantera, ktorá sa narodila v zoo na Sibíri. Z neznámeho dôvodu ju však matka odvrhla a nechcela jej dávať svoje mlieko ani potrebnú starostlivosť. Lunine šance na prežitie boli veľmi malé, no našťastie sa našla žena, ktorá sa rozhodla o Lunu postarať.

Táto žena má už skúsenosti s chovom veľkých mačkovitých šeliem, aj preto neváhala ani sekundu a rozhodla sa pomôcť aj tomuto zvieratku. Záchrankyňa kúpila Lunu zo zoo a dala jej druhú šancu na život. Samica pantera sa čoskoro stala súčasťou rodiny a postupne sa dokázal skamarátiť aj s fenkou rotvajlera menom Venza.

Spočiatku si na seba zvykali, no ich krásny vzťah rozkvitol a dnes sú z nich neoddeliteľní parťáci. Najlepšie to všetko však zachytávajú krásne fotografie. 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.