V prípade, že sa chystáte zavítať do mesta Cagliari resp. na Sardíniu, máme pre vás skvelé spiatočné letenky. Bohatá história, pláže i príroda. To je to, čo zdobí tento jedinečný ostrov.

Cagliari fotografia
Foto od Andy Montgomery

Spiatočné letenky si môžete zaobstarať do mesta Cagliari iba za 30€ tam aj späť! Háčik je len v tom, že odletíte z letiska v Krakove. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín od 2.3. – 16.3.2019. Viac leteniek nájdete na ryanair.

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

A prečo Sardínia?

– Nádherné čisté pláže, ktoré si vychutnáte na celom ostrove.

– Cagliari je hlavné mesto ostrova a plné bohatej histórie. Zavítajte však aj do Alghera, ktoré je taktiež nádherné.

– Pre gurmánov aj hladošov je tento ostrov rajom. Kuchyňa je tam skutočne skvelá.

Cagliari fotografia
Foto od Bo Valentin

– Po ostrove je roztrúsených asi sedemtisíc veľmi záhadných stavieb nazývaných „nuraghy“. Nájdete tam aj priľahlé vodné chrámy, ktorých pôvod nie je známy.

– Tento ostrov nevyhľadávajú len bežní turisti, ale aj celebrity. Je to bez pochýb jeden z najkrajších ostrovov.

sardinia fotografia
Foto od papaveru

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

 

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.