Dôvtipný anglický kuchár prišiel s jedinečným obedovým špeciálom pre ľudí, ktorí sa obávajú sociálnej blízkosti – obrovskú bagetu, pri konzumovaní ktorej budú od seba v dostatočnej vzdialenosti. Masívna bageta so slaninou a párkami, ktorá je dlhá 2 metre, sa teraz predáva za 22€ a na svedomí ju má šéfkuchár Ethan Rodgers.

Bageta s názvom „Back to Work Baguette“ bol vytvorený za pomoci mäsiarstva, pekárne, lahôdok a reštaurácie v Cirencester v Gloucestershire. Bageta je určená pre dvoch ľudí, ktorí sa chcú podeliť o obed, pričom sa stále riadia pokynmi apelujúcimi na udržanie dostatočnej sociálnej vzdialenosti. „Robíme donášku potravín aj do vzdialených dedín. Môj kuchársky tím pripravuje hotové jedlá a pečivo, ktoré sú k dispozícii z reštaurácie a lahôdok každý deň,“ povedal spomínaný šéfkuchár.

Kým sa obmedzenia skutočne nezrušia, Ethan bude s potešením pripravovať tieto mega bagety „Back to Work Baguette“. Tak čo, dali by ste si takúto pochúťku aj vy? Zrejme by ste ju však dvaja nezjedli, ale potrebovali by ste pomoc ďalšieho človeka či ľudí.

 

 

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.