Bizarnejšiu a zbytočnejšiu smrť by ste hľadali len ťažko. Šéfkuchár zomrel potom, čo spadol do obrovského hrnca vlastnoručne uvarenej polievky a utrpel popáleniny 3. stupňa na 70% tela. Iba 25-ročný Issa Ismail, otec troch detí, varil polievku na svadbe v irackej štvrti Zakho a to sa mu napokon stalo osudným.

Foto od wikimedia/ilustračné

Obrovský hrniec s polievkou bol údajne v čase nehody položený na zemi. Issa bol ihneď prevezený do nemocnice Dohuku, kde bol ošetrený a hospitalizovaný, ale aj napriek obrovskému úsiliu lekárskeho personálu o 5 dni neskôr zomrel. Tento mladý chlapík pracoval ako šéfkuchár 8 rokov a varil najmä na svadbách, pohreboch a rôznych iných udalostiach v širšom okolí, až sa mu jedna stala osudnou. 

Foto od Wikimedia/Ilustračné

Potom, čo táto tragická správa obletela svet, ľudia začali kritizovať zamestnávateľa a vyzývajú všetkých ostatných zamestnávateľov, aby dodržiavali bezpečnosť zdravia pri práci a zároveň odstraňovali tlak na zamestnancov aj zlé organizovanie svojich podriadených. Je to bohužiaľ obrovská škoda mladého života a najmä úplne zbytočná smrť.  

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.