Carolyn Doelling nikdy neuvažovala o modelingu. Všetko sa však zmenilo potom, čo dovŕšila 70 rokov. Rozhodla sa, že zmení módny a reklamný priemysel a ukáže svetu, že život sa v starobe nekončí a aj vo vyššom veku môže človek vyniknúť. 

„Mojou túžbou je byť vzorom pre ostatných ľudí,“ vyjadrila sa Carolyn, ktorá chce inšpirovať a zmeniť pohľad ľudí. Carolyn pracovala v bankovníctve, ale potom, čo odišla do dôchodku, začala sa cítiť menejcenne, akoby si ju nikto nevšímal a nezaujímal sa o ňu. Všetko sa zmenilo, keď ju oslovili v jednom butiku, aby sa začala venovať modelingu. 

Modeling jej pomohol nielen zmeniť šatník a vniesť do neho výraznejšie farby, ale aj inak myslieť, viac sa usmievať a mať radosť zo života. Dnes je Carolyn tvárou mnohých reklamných kampaní a jej cieľom je naďalej inšpirovať všetky ženy, ktoré si prechádzajú podobnou situáciou, akú zažívala pred pár rokmi ona na vlastnej koži. 

ZDROJ

Lucia Gajdošová
Volám sa Lucia a som študentkou marketingu na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Popri štúdiu sa rada venujem foteniu, vytváraniu obsahu na sociálnych sieťach a spievaniu. Baví ma spoznávať nové miesta, športovať, nakupovať a neohrdnem ani seriálu na Netflixe, či dobrej knihe.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.