Určite sa vám nestáva často, že na ulici stretnete albína a niekto človeka s týmto stavom ešte nikdy v živote naživo ani nevidel. Je to preto, že ide o pomerne zriedkavý stav. Aj preto sa svet začal zaujímať o dve sestry z Kazachstanu, ktoré očarili ľudí z rôznych kútov tejto planéty. Narodili sa totiž tým istým rodičom, 12 rokov po sebe a okrem toho, že sú sestry majú ešte jednu spoločnú vec – sú to albínky. Pozrite sa na ich milé fotografie, ktorými zásobujú internet a ukazujú tak aj svoj úžasný vzťah.

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.