Práca z domu má nejaké výhody – pyžamové kancelárske oblečenie či spoločnosť štvornohých miláčikov, no tento muž posunul pobyt doma spôsobený karanténou na ešte vyššiu úroveň. Vymyslel spôsob, ako si zacvičiť tak, aby sa k nemu pridali aj desiatky ľudí bývajúcich okolo. A pritom ani nemusia opustiť svoju obývačku. Inštruktor fitness zo Sevilly, vynaliezavý Gonzalo, vám ukáže ako jednoducho sa dá niečo vymyslieť.

Španielsko je rovnako ako aj iné krajiny v karanténe kvôli koronavírusu a ľudia sú tak nútení sedieť doma. Mnohí sa preto snažia skrátiť si čas čo možno najlepšie. Tí, ktorí chodili cvičiť do fitnes centra alebo inde, musia na čas na niečo také zabudnúť. No minimálne títo obyvatelia jednej štvrti v Seville o nič neprídu. Ide o to, že Gonzalo začal so skutočne zábavnými skupinovými cvičeniami na streche. Ostatní cvičia zo svojich okolitých domov, priamo na balkóne či v obývačke.

Vysoko motivujúce zábery sa odvtedy stali virálnymi a milovníci fitness po celej planéte sú plne inšpirovaní.Bolo to niečo spontánne a sporadické, pretože som sa nudil. Počas testovacieho obdobia v karanténe nemôžeme dovoliť, aby sa šport a naše hodnoty dostali na vedľajšiu koľaj. Myslím si, že je to príležitosť propagovať zdravý životný štýl. Cvičenie môže byť skvelým spôsobom, ako sa vysporiadať s úzkostnými myšlienkami a zároveň sa pobaviť,“ vyjadril sa chlapík k tomu, čo ho najviac inšpirovalo a prečo to robí.

Pozrite si ako to vyzerá:

 

 

Zdroj: unilad.com

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.