Jolanda Stokkermans je vydatá matka, ktorá žije v malej dedine v belgickom Koerseli, má dve deti a dvoch psíkov. Jednou z jej superschopností je dozaista príprava jedla. Zhruba pred rokom začala Jolanda vytvárať nenáročné recepty a fotografovať ich. Nechala sa tým uniesť až tak, že jedlo na tanieri pretvára do tvaru zvierat.

Jolanda, alias De Meal Prepper, vytvára jedlé obrázky v realistickom štýle a dokonca ich aj maľuje. Obe tieto činnosti si vyžadujú obrovskú pozornosť venovanú každému jednému detailu. Jej deti tak majú nielen kulinársky, ale aj umelecký zážitok z týchto jedál.

Talentovaná žena, čo poviete?

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.