Na pečení tort je úžasné aj to, že sú nielen kulinárskym, ale veľakrát aj vizuálnym umením. S talentom, šikovnosťou a správnymi ingredienciami môžu tieto sladké pochutiny vyzerať ako reálne zvieratá či ľudia. Pekárka zo Spojeného kráľovstva menom Emma Jayne má neuveriteľne šikovné ruky. Každá jej ďalšia torta je lepšia ako tá predošlá.

„Všetko sa to začalo bežným pečením tort a koláčov pre syna a dcéru k ich sviatkom. Spočiatku som o zdobení veľa nevedela, no postupne som sa učila spôsobom pokus-omyl. Učila som sa všetko sama. Pochopiteľne som robila veľa chýb, ktoré som postupne odstránila,“ povedala šikovná pekárka. Tvrdí však, že už od začiatku jej pečenia bol záujem o torty a biznis rozbehla v roku 2012.

Ako sa však hovorí, najlepšie je raz vidieť ako stokrát počuť, teda v tomto prípade čítať. Poďte si preto pozrieť ako jej torty vyzerajú, sú skutočne úchvatné.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.