Šikovná maliarka maľuje páry, ktoré prežívajú svoj veľký deň a tým dňom je svadba. Sama sa priznala, že počas tak krásnych momentov sa neubráni slzám. 42-ročná Julia Dordoni maľuje na okolo 25 svadbách ročne a za sentimentálne obrázky si účtuje od 1 300 do 1 700 dolárov. 

, Šikovná žena maľuje svadby a jej výsledné obrazy sú skutočne nádhernéS touto záľubou začala ešte v roku 2011, kedy sa venovala plážovým svadbám na Hawaii, kde vtedy žila. Neskôr pridala aj svadby v zasnežených horách v Coloráde. Práca to ale nie je jednoduchá, pretože každý obraz si vyžaduje niekoľko hodín práce. “Cítim poctu, že mi manželia a manželky dôverujú a nechajú ma zachytiť tento osobitný čas v ich živote. Číra krása lásky a ich pohľad, keď kráčajú uličkou, je na nezaplatenie. Každú svadbu si poplačem,” povedala šikovná umelkyňa.

, Šikovná žena maľuje svadby a jej výsledné obrazy sú skutočne nádhernéTvrdí, že maľuje veľmi detailne a dôraz na obraze dáva najmä na ženícha a nevestu. K tomuto hobby sa dostala tak, že jedného dňa maľovala krajinku na Hawaii v oblasti, kde práve prebiehala svadba. Tam sa rozhodla nevestu a ženícha včleniť do obrazu a okamžite sa jej to zapáčilo. Z jej diela boli takí ohromení až napokon sa jej obraz dostal k vysoko postavenému funkcionárovi istej spoločnosti. Napokon sa umelkyňa presťahovala na Hawaii, kde sa jej ponuky maľovať len tak hrnuli. V roku 2014 sa však vrátila späť do Colorada.

, Šikovná žena maľuje svadby a jej výsledné obrazy sú skutočne nádherné

, Šikovná žena maľuje svadby a jej výsledné obrazy sú skutočne nádherné

 

 

Zdroj

Foto: Facebook

, Šikovná žena maľuje svadby a jej výsledné obrazy sú skutočne nádherné
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.