Volá sa Marcelina a stavia domy, no nie doslova. Stavbou myslí to, že ich upravuje, resp. vkladá na fotografie. Vkladá ich do stromov, tekvíc, či skál. Dokonca postavila malý hobití dom pod machom. Je veľmi šikovná, čo napokon vidno aj vo výsledku jej tvorby.

„S covidom sa rozpútalo peklo a ja som uviazla vo svojom byte. Snívalo sa mi, že som niekde inde. Potom sa z mojich snov začali vynárať domy prenášané do fotografií. Teraz sa chcem o tieto domy podeliť so všetkými ľuďmi,“ povedala táto žena. Jedným dychom dodala, že dúfa v to, aby v týchto nepokojných časoch priniesli ľuďom aspoň trochu útechy. Sú takou oázou pokoja a už len na pohľad z nich vyžaruje taká zvláštna, no príjemná atmosféra. 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

 

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.