Ručne zdobené domáce koláčiky nikdy nemôžu byť zlou voľbou. Či už chcete niekoho obdariť, alebo ich potrebujete na oslavu, v takom prípade skrátka môžete popustiť vlastnú kreativitu a pripraviť niečo originálne. Aj táto kreatívna pekárka z Maďarska o tom vie svoje.

Na Instagrame ju nájdete pod menom Mezesmanna. Pečie jednoduché keksíky, resp. cookies a mení ich na zložité umelecké diela. Vytvára na nich najrôznejšie vzory, ako sú čipkované vzory, kvety alebo dokonca obrázky zvierat či domácich miláčikov. Toto detailné umenie robí pomocou špeciálnych nástrojov a množstva vlastných zručností. Má dokonca aj vlastný YouTube kanál, kde nájdete veľmi uspokojivé videá z tejto jej tvorby.

A takto vyzerajú:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.