Yahav Draizin pracuje v reklame a neustále hľadá inšpiráciu. Pomocou svojho telefónu spája obrázky s miestami, ľuďmi a objektmi, ktoré ich uvádzajú do života zábavným spôsobom. Všetky fotografie sníma na skutočných miestach pomocou dvoch inteligentných telefónov, bez Photoshopu alebo iných úprav.

„Fotografovanie bolo mojím veľkým koníčkom už od malička. Milujem to, pretože mi umožňuje byť kreatívnym a skúmať rôzne uhly pohľadu i rôzne príbehy, ktoré ostatní nie vždy vidia,“ povedal šikovný chlapík. Vo svojej práci vidí najmä zábavu a tiež to považuje za skvelý spôsob ako obohatiť bežnú situáciu.Smartfón je niečo, čo všetci máme pri sebe celý deň a umožňuje mi spontánne vytvárať tento druh fotografií kedykoľvek mi niečo zaujímavé napadne. Vždy so sebou nosím dva telefóny,“ dodal.

A aby bolo jasné ako to vo výsledku vyzerá, pozrite si jeho tvorbu:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.