Nie je sivá ako sivá. Všetko to začalo pred tromi rokmi. Žena navštívila kalifornský salón Jacka Martina a povedala mu, že si doma zvykla farbiť vlasy na hnedo každé 3-4 týždne po dobu dlhých rokov. Rozhodla sa to však zmeniť a nechcela si robiť starosti s farbením vlasov tak často. Preto sa obrátila na odborníka.

Jack Martin prijal výzvu a okamžite dostal niekoľko nápadov ako žene pomôcť. Nakoniec sa obaja rozhodli pre striebornú farbu, čo jej prirodzenému sivému odtieňu dodáva trochu viac lesku. Takáto farba žene umožní navštevovať salóny oveľa menej, pretože odrasty jej nebude vidieť. Keď bolo všetko hotové, výsledky sa jej páčili a Martinovi tiež. V skutočnosti bol so svojou prácou taký spokojný, že transformáciu zverejnil na Instagrame. A ľudia si toho všimli. Obrázok sa stal virálnym a ženy za ním začali chodiť s podobnými požiadavkami.

Ide o veľmi vydarené premeny žien, čo uvidíte aj na fotografiách:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

 

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.