Zdá sa, že internet je preplnený roztomilosťou, ale tentoraz to už nie sú ani deti, ani zvieracie videá. Je to niečo originálnejšie a zároveň nezvyčajnejšie. Čo môže byť lepšie ako dobre jedlo v neuveriteľne roztomilom prevedení?

Tento lekár a amatérsky potravinový umelec z Bangkoku robí jedne z tých najroztomilejších jedál, aké ste videli. Všetko to začalo náhodou, keď sa snažil urobiť na obed niečo iné a z jeho diel sa stal obrovský hit hneď, ako to zverejnil na sociálnych sieťach. Odvtedy má na konte viacero takýchto jedinečných jedál vytvorených z obyčajnej ryže.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.