Aj zdanlivo jednoduchý nápad môže v konečnom dôsledku dobre vypáliť. Niekedy nie je potrebné vymýšľať zložité projekty, aby mali úspech. Jasným dôkazom je aj tento prípad. Adrian Murray je otecko, ktorý už 6 rokov fotografuje svoje deti s ich plyšovými medveďmi. „Všetko sa to začalo tým, že môj syn vyzeral na fotografii s medvedíkom akoby sa s ním rozprával. Bol to obyčajný záber vytvorený počas prechádzky,“ povedal šikovný otec. A odvtedy začal ďalej fotografovať svoje deti s plyšovými medvedíkmi. Výsledky jeho práce uvidíte nižšie.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.