Chlapík zdieľal fotografie, ktoré ukazujú ničivé účinky koronavírusu na jeho telo. V nemocnici strávil šesť týždňov, kde s týmto vírusom bojoval. Počas tohto pobytu schudol 23 kilogramov a zmenil sa na nepoznanie.

Takto vyzeral pred tým všetkým:

Mike Shultz, 43-ročný chlapík zo San Francisca, bol prijatý do nemocnice 16. marca, keď niekoľko dní predtým odcestoval do Bostonu, aby navštívil svojho priateľa, 29-ročného DJ Josha Hebblethwaiteho. Mike nikdy nemal výrazné zdravotné problémy, ale on spolu s Joshom sa začali cítiť chorí po tom, čo sa zúčastnili festivalu v Miami Beach. Chlapík mal teploty a ťažkosti s dýchaním, zatiaľ čo sa jeho pľúca plnili tekutinou.

Mike, ktorý pred hospitalizáciou vážil 86 kilogramov a bol to zdravý chlap, tak v priebehu pobytu výrazne schudol a zmenil sa. Po 6 týždňoch strávených v nemocnici vážil iba 63 kilogramov! Svoje fotografie zdieľal na Instagrame, kde sa chcel s ostatnými podeliť. „Chcel som všetkým ukázať, ako môže dopadnúť 6-týždňový pobyt na ventilátore alebo intubácii. Okrem iného, Covid-19 znížil moju pľúcnu kapacitu. Viac ako 8 týždňov som bol ďaleko od rodiny a priateľov. Bolo to veľmi ťažké, ale momentálne pracujem na tom, aby som sa vrátil do kondície,“ povedal chlapík.

A tu je spomínaná fotografia:

Mike bol intubovaný štyri a pol týždňa a za tú dobu tak oslabol, že nedokázal udržať ani svoj mobilný telefón. „Bolo to hrozné, nedokázal som udržať v ruke telefón, bol som taký slabý. Nemal som ani potuchy ako dlho som v nemocnici. Myslel som, že ubehol len týždeň,“ dodal na záver. Ako môžete vidieť, tak koronavírus dokáže zlomiť aj silných a relatívne mladých chlapov. Veríme ale, že sa tento muž čoskoro vráti tam, kde kedysi bol.

 

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.