Minulý rok sa dvaja kolegovia rozhodli zmeniť priestory školy Parkside na Rokfortskú školu z Harryho Pottera. Chceli, aby sa tejto čarodejníckej škole čo najviac priblížili. Spočiatku mali v pláne zmeniť iba učebne, no darilo sa im so študentami tak dobre, že začali prerábať aj celú chodbu. Na pomoc si zavolali aj miestneho umelca, ktorý im pomohol namaľovať nástenné maľby a tiež pridali 3D prvky.

„Celú chodbu sa nám podarilo premeniť tak, aby si študenti mysleli, že chodia po chodbách v Rokforte.“ Táto premena nebola nákladná. Podarilo sa im ju zrealizovať s lacnými materiálmi a dostali aj rôzne dary. Parkside je škola nachádzajúca sa vo vidieckom Cullman v Alabame. Je situovaná v nie veľmi ekonomicky silnej oblasti. Projekt bol preto realizovaný aj z peňazí tamojších učiteľov.

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.