Skupina odborníkov, ktorá mala za úlohu spočítať ovce v americkom Utahu zostala prekvapená po tom, čo narazila na tajomný monolit. Vrtuľník ministerstva pre verejnú bezpečnosť v Utahu pomáhal s minotorovaním stavu divokej zveri v Utahu, keď jeden z členov posádky spozoroval niečo zvláštne v odľahlejšom teréne.

, Skupina odborníkov pri prelete ponad Utah narazila na tajomný monolit uprostred ničoho
Foto od youtube

Pilot Bret Hutchings pre televíziu KSL TV uviedol: “Zvláštny predmet spozoroval jeden z biológov, keď sme náhodou leteli priamo ponad neho. Bolo to zvláštne a kričal, aby sme sa otočili. Nechápali sme o čo ide, no on povedal, že je tam nejaká vec, na ktorú sa musíme ísť pozrieť!” Bret teda súhlasil a otočil vrtuľník, aby tím mohol osobne skontrolovať podivný strieborný predmet vyčnievajúci z červenej kamenistej pôdy.

“Povedal by som, že je približne 3,5 metrov vysoký. Trochu sme si robili srandu, že ak niekto z nás zrazu zmizne, potom to ostatní prešetríme. Rozmýšľali sme či je to niečo, čo tam nechala NASA alebo niečo také. Pýtali sme sa sami seba o čo vlastne ide,” povedal Bret. Po dôkladnom preskúmaní nevysvetliteľného predmetu sa posádke podarilo zistiť, že je veľmi pevne zasadený do zeme. Predpokladajú, že nejde o nič vedecké alebo mimozemské pôvodu.

, Skupina odborníkov pri prelete ponad Utah narazila na tajomný monolit uprostred ničoho

Bret si myslí, že by mohlo ísť o poctu roku 2001: Vesmírna odysea.Predpokladám, že je to dielo nejakého umelca novej vlny alebo niečo také, alebo vytvoril to niekto, kto bol veľkým fanúšikom,” dodal k danej téme Bret. Odkázal pritom na scénu v sci-fi filme od Stanleyho Kubricka z roku 1968, v ktorom sa primáti zhromaždili okolo veľmi podobného monolitu vo veľmi podobnom prostredí. Ale aj keď sa možno nikdy nedozvieme ako sa to tam dostalo, tak pre Breta je to tá najbizarnejšia vec, akú kedy videl.

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
guest
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre