Počas svojich 41 rokov „skutočný Tarzan“, ktorý odjakživa žil v džungli vôbec netušil, že ženy existujú. Ide o neuveriteľný príbeh Ho Van Langa, ktorý má v súčasnosti 49 rokov a žije už so svojim otcom Ho Van Thanhom v malej vietnamskej dedine. Pred 8 rokmi ich „zachránili“ z izolovaného ostrova. 

Otec spolu s ním a ďalším členom synom utiekli z civilizácie počas vojny vo Vietname v roku 1972. Otec Ho Van mal obrovskú fóbiu z návratu medzi civilizáciu, pretože veril, že vojna ešte stále neskončila a zároveň dúfa, že sa jedného dňa opäť vráti späť do džungle. Prevažnú časť svojho života prežili všetci traja hlboko vo vietnamskej džungli v provincii Quang Ngai.

Na otázku položenú Tarzanovi či vie ako vyzerá žena sa vyjadril, že do 41 rokov to nevedel a otec mu o ženách nikdy nerozprával. No odkedy žijú v dedine, tak tam ich už niekoľko samozrejme videl. Počas ich pobytu v džungli stretli údajne len 5 ľudí, no hneď utiekli a ukryli sa pred nimi. Alvaro Cerezo, ktorý rodinu vypátral v roku 2015, povedal: „Vždy unikli, už keď niekoho videli z diaľky, tak bežali preč,“ povedal. 

„Veľmi prekvapivé je to, že už síce vie rozlišovať mužov a ženy, no nerozumie podstatnému rozdielu medzi nimi,“ povedal Alvaro. Ďalej dodal, že Ho Van nikdy nepociťoval sexuálnu túžbu a jeho reprodukčný inštinkt sa nikdy neprejavil. Jeho brat ho opísal ako dieťa uväznené v tele dospelého človeka. Keďže Ho Van žil celý život v džungli, tak nemá ani základné sociálne návyky. Nepozná dokonca rozdiel medzi dobrým a zlým. 

Bojoval aj s rôznymi chorobami, keď začal žiť v dedine. Napriek všetkému však uviedol, že sa šťastne adaptuje na svoj nový život. A je tiež rád, že konečne môže vidieť zvieratá, ktoré nie sú nepriateľské k ľuďom, ale práve naopak. 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.