Užite si nádhernú krajinu, akou je Grécko a nádherný ostrov, akým je Zakynthos. A to za skvelú cenu. Nechali ste si dovolenku na september? Tak v tom prípade vás potešíme. Môžete okúsiť práve tento 8-dňový pobyt v krásnom 3,5* hoteli Plaza Bay nachádzajúcom sa na nádhernom ostrove Zakynthos, presnejšie v zálive Laganas, len za 488€! 

, Skvelá All inclusive dovolenka na ostrove Zakynthos teraz vďaka akciovej ponuke len za 488€!

Niečo viac o pobyte:

– Hotel je veľmi obľúbený u návštevníkov a má svojich pravidelných hostí. Nachádza sa pri nádhernej pieskovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Nájdete tam množstvo kaviarní, barov, reštaurácií a obchodíkov.

– K dispozícii budete mať ďalej 2 bazény, detský bazén, slnečníky a ležadlá budete mať pri bazéne zdarma, zatiaľ čo na pláži už za poplatok, detské ihrisko, wifi je taktiež za poplatok.

– Je to skvelá dovolenka jednak pre rodiny s deťmi, ako aj pre dôchodcov, no na svoje si dozaista prídu taktiež mladí ľudia. Hotel je príjemný rodinný a veľmi pekne zariadený.

– Ostrov Zakynthos je nesmierne krásny a vďaka tejto ponuke si budete môcť užiť všetky jeho krásy, ktoré ponúka. Vyskúšajte si Safari na džípoch, potápanie či rôzne vodné športy s kvalitnými službami. Je to najslnečnejší ostrov v celom Stredozemnom morí, ktorý ponúka krásne pláže. A aj všetky tieto prednosti tam priťahujú turistov z celej Európy.

– Stravovanie formou All inclusive, o ktorom sa viac dočítate na stránke spoločnosti, ktorá tento pobyt ponúka. Taktiež sa dočítate o izbách a všetko potrebné.

, Skvelá All inclusive dovolenka na ostrove Zakynthos teraz vďaka akciovej ponuke len za 488€!

Ak ste zo západného Slovenska, tak nemusíte ani ďaleko cestovať, pretože odletíte priamo z letiska v Bratislave. Túto last minute dovolenku si dnes zakúpilo už 20 ľudí, preto v prípade záujmu dlho neváhajte, pretože ponúkané miesta sa môžu rýchlo minúť.

, Skvelá All inclusive dovolenka na ostrove Zakynthos teraz vďaka akciovej ponuke len za 488€!
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.