Keď sa povie Španielsko, väčšina z vás si predstaví skvelú dovolenku. Táto krajina totiž patrí medzi najobľúbenejšie. Niet sa čomu čudovať. Ak chcete preskúmať niektoré z krásnych zákutí, tak v tom prípade ste na správnej adrese. Vďaka 44% zľave si užijete 8-dňový All inclusive dovolenku v 3* Salou Park Resort II, v Costa Dorada len za cenu 574€, pričom poletíte buď z Viedne alebo Prahy.

, SKVELÁ LACNÁ LAST MINUTE PONUKA – Španielsko je teraz na dosah len za cenu 574€!

Niečo viac o ponuke:

– Tento nádherný hotel má k dispozícii skutočne bohatý bazénový komplex a jeho izby sú veľmi štýlové. Navyše, tamojšie služby, výborná kuchyňa a celodenný program dodajú vašej dovolenke to, čo sa blíži k dokonalosti.

– Nudiť sa tam určite nebudete, pretože aj okolie hotela ponúka bohaté a pestré možnosti ako si užiť aktívnu dovolenku. Vyskúšajte si rôzne športové atrakcie alebo navštívte neďaleký zábavný park PortAventura. Pre milovníkov histórie bude tým “pravým orechovým” mesto Tarragona.

, SKVELÁ LACNÁ LAST MINUTE PONUKA – Španielsko je teraz na dosah len za cenu 574€!

– O bohatom vybavení izieb i celého hotela a taktiež chutnej strave podávanej formou all inclusive sa však dočítate na našich odkazoch, ktoré sme uviedli vyššie.

– Táto destinácia si určite zaslúži vašu pozornosť nielen z hľadiska kvality, ale aj skvelej sumy, ktorá je takáto vďaka 44% akcii. Je to však last minute, a preto zbystrite – odletíte už zajtra! Počasie sa bude v čase dovolenky pohybovať na úrovni 30 stupňov Celzia.

 

, SKVELÁ LACNÁ LAST MINUTE PONUKA – Španielsko je teraz na dosah len za cenu 574€!
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.