Odskočte si na nádherný španielsky ostrov Ibiza na krátky pobyt. Na Slovensku to už nevyzerá s počasím práve ružovo, tak prečo si nevyraziť do teplejších kútov, navyše na takéto krásne miesto?

ibiza fotografia
Foto od marucha

Zaobstarajte si ešte dnes spiatočné letenky z rakúskej Viedne na Ibizu len za cenu 20€! Takáto ponuka je tu len vďaka spoločnosti Laudamotion, no letenky sa míňajú.

Termín:

Za danú cenu odletíte v októbri, presnejšie 21.10.2019 a vrátite sa už 23.10.2019. V prípade, že tam chcete byť dlhšie, tak celú ponuku letov si pozrite na stránke ryanair.

Batožina:

V cene letenky je iba menšia príručná batožina s rozmermi maximálne 40x25x20cm. V prípade, že si priplatíte 18€, tak si budete môcť zobrať aj batožinu s rozmermi 50x40x20cm.

Prečo Ibiza?

– Nájdete tam vychýrené pláže, ktoré sú známe aj svojou čistotou.

– Nekonečná zábava pre mladých, párty jedinci si tam prídu na svoje, problémom bude skôr či odtiaľ budú chcieť odísť alebo svoj let neprehýria.

– Nádherná príroda a množstvo historických pamiatok.

– Centrum hlavného mesta Dalt Vila je také významné, že ho zapísali na zoznam UNESCO. Určite sa tam stratíte aj na niekoľko hodín.

– Dopredu si stanovte svoj program, pretože všetko za tak krátky čas dozaista nestihnete.

ibiza fotografia
Foto od Pat Neary

Ubytovanie:

Ak sa rozhodnete, že tam pôjdete, tak si pre istotu zarezervujte výhodné ubytovanie s dostatočným predstihom na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

 

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť