Odskočte si na nádherný španielsky ostrov Ibiza na krátky pobyt. Na Slovensku to už nevyzerá s počasím práve ružovo, tak prečo si nevyraziť do teplejších kútov, navyše na takéto krásne miesto?

ibiza fotografia
Foto od marucha

Zaobstarajte si ešte dnes spiatočné letenky z rakúskej Viedne na Ibizu len za cenu 20€! Takáto ponuka je tu len vďaka spoločnosti Laudamotion, no letenky sa míňajú.

Termín:

Za danú cenu odletíte v októbri, presnejšie 21.10.2019 a vrátite sa už 23.10.2019. V prípade, že tam chcete byť dlhšie, tak celú ponuku letov si pozrite na stránke ryanair.

, Skvelá ponuka – mimoriadne lacná spiatočná letenka na Ibizu je teraz dostupná len za 20€!

Batožina:

V cene letenky je iba menšia príručná batožina s rozmermi maximálne 40x25x20cm. V prípade, že si priplatíte 18€, tak si budete môcť zobrať aj batožinu s rozmermi 50x40x20cm.

Prečo Ibiza?

– Nájdete tam vychýrené pláže, ktoré sú známe aj svojou čistotou.

– Nekonečná zábava pre mladých, párty jedinci si tam prídu na svoje, problémom bude skôr či odtiaľ budú chcieť odísť alebo svoj let neprehýria.

– Nádherná príroda a množstvo historických pamiatok.

– Centrum hlavného mesta Dalt Vila je také významné, že ho zapísali na zoznam UNESCO. Určite sa tam stratíte aj na niekoľko hodín.

– Dopredu si stanovte svoj program, pretože všetko za tak krátky čas dozaista nestihnete.

ibiza fotografia
Foto od Pat Neary

Ubytovanie:

Ak sa rozhodnete, že tam pôjdete, tak si pre istotu zarezervujte výhodné ubytovanie s dostatočným predstihom na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

 

, Skvelá ponuka – mimoriadne lacná spiatočná letenka na Ibizu je teraz dostupná len za 20€!
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.