Je to najväčší taliansky ostrov a už len tento fakt vám zaručuje, že možnosti na skvelé zážitky tam budete mať viac než dosť. Ak tam ale chcete zavítať, s letenkami dlho neváhajte.

sicilia fotografia
Foto od Tama66

Zaobstarajte si spiatočné letenky z Viedne do Catanie len za cenu 20€! Táto cena je však dostupná len pre členov Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, členské si môžete zaobstarať za 30€/rok pre dvoch.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín napr. od 21.3. – 28.3.2019. Viac na stránke wizzair.

Batožina:

Ak ste členmi Wizz Discount Clubu, tak v cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40x30x20 cm a tiež kufor na kolieskach s rozmermi maximálne do 55x40x23 cm.

Prečo Sicília?

– Pretože Palermo je jedinečné hlavné mesto Sicílie, kde uvidíte niekoľko skvostov ako Palermskú katedrálu, horu Monte Pellegrino a iné.

– Celý juhovýchod, kde leží aj letiskové mesto Catania je nemenej kráse. V tomto regióne si budete vychutnávať krásne pláže, mestá a kostoly postavené v Baroku a iné.

– Nevynechajte ani Valle dei Templi – údolie kráľov, ktoré je zapísané v zozname UNESCO.

Palermo:

sicilia fotografia
Foto od santiagolopezpastor

– Na Sicílii nájdete pamiatky po starovekom Grécku, ale svoje stopy tam zanechali aj Africké kmene a Kartágo.

– Keď sa na Sicíliu dostanete, budete mať problém, pretože je dosť možné, že nebudete vedieť kam skôr zavítať. Je to krásny ostrov plný prekvapení.

sicilia fotografia
Foto od hbieser

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Viac tipov pred návštevou Sicílie:

V prípade, že sa na tento ostrov chystáte, určite sa vám môže zísť náš sprievodca, kde nájdete veľmi užitočné tipy a rady ako: kde zavítať, aké miesta vidieť alebo rady ohľadom ubytovania. Toto a ešte viac zaujímavosti nájdete na tomto odkaze.

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť