Neuveriteľné fjordy, krásna príroda, jedinečné prostredie a ešte oveľa viac ponúka toto jedinečné mesto. Oslo patrí k najzelenším mestám v celej Európe. Navštívte ho a užijete si ho v plnej kráse.

oslo fotografia
Foto od AlexvonGutthenbach

Práve teraz si zaobstarajte spiatočné letenky z poľského Krakova do Osla len za cenu 12€! Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair. Let vám potrvá okolo 2 hodín.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín od 7.2. – 12.2.2019. Viac leteniek na stránke ryanair.

Batožina:

Keďže ide o lety spoločnosti Laudamotion, v cene letenky si so sebou môžete zobrať príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10 kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Niečo o Osle:

– Uvidíte tam množstvo nádherných fjordov a jedinečné rybárske dedinky.

– Keďže ide o jedno z najzelenších miest v Európe, môžete sa poprechádzať po krásnej prírode a les budete mať na dosah.

– Oslo je tiež známe nádhernými scenériami počas cesty vlakom, tá najikonickejšia a jedna z najkrajších na svete je cesta z Osla do Bergenu. Určite ju absolvujte.

oslo in winter fotografia
Foto od office8

– Odskočte aj na skokanský mostík Hollmenkolen, ktorý ročne navštívi viac ako 1 milión turistov. Nachádza sa tam najstaršie lyžiarske múzeum, ktoré funguje od roku 1923. A z tohto miesta budete mať krásny výhľad na takmer celé Oslo.

– V meste je aj viacero parkov, ktoré sa oplatí vidieť. Medzi najkrajšie patrí Frogner park.

– Pri troche šťastia uvidíte aj jedinečné severské svetlá, ktorými je táto krajina známa.

oslo in winter fotografia
Foto od Pål Nordseth

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.