Na domov sa dá prerobiť takmer akékoľvek vozidlo na kolesách. A inak tomu nie je ani pri typickom dvojposchodovom londýnskom autobuse. Veď domov je o tom, aby ste sa v ňom cítili dobre a nie o tom, aby to bol iba typický byt alebo dom. 27-ročný Luke a 26-ročná Charlie sa rozhodli urobiť si dom práve z legendárneho „double deckera“.

Spočiatku dvojica rozmýšľala nad tým, kde by vlastne chceli žiť. Napokon si zvolili nezvyčajný domov. „Radi cestujeme a chceli sme nájsť priestor, do ktorého by sme sa mohli vždy vrátiť a zároveň s ním znova odísť. Sme veľmi flexibilní,“ povedala Charlie. Napokon zvolili dvojposchodový autobus, ktorí si s pomocou priateľov prerobili na krásny domov. „Chceli sme žiť spolu, ale nechceli sme byť viazaní a platiť obrovskú hypotéku alebo vysoký nájom,“ upresnila žena.

Ich voľba bola teda netypická, no zhodli sa na nej a myslíme si, že urobili dobre. Pozrite si teda konkrétne fotografie toho, ako vyzerá zvnútra aj zvonku tento červený „double deckera“ momentálne.

Prízemie vyzerá takto:

A toto je prvé poschodie:

Zvonku je to tiež zaujímavé:

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.