Silné puto medzi človekom a zvieraťom je vždy skutočne úžasná vec. Je to určite jeden z najčistejších vzťahov na celom svete. A ešte fascinujúcejšie je vidieť človeka, ktorý si vytvoril puto so zvieraťom, ktoré nie je domácim maznáčikom. Napríklad s levom, panterom, alebo slonom! Ako v tomto prípade.

Dnes vám ukážeme ženu menom Lek Chailert, ktorá má nevysvetliteľne hlboké puto s najväčším suchozemským zvieraťom na svete. Video zachytáva vytrvalého slona, ktorý sa snaží prinútiť túto ošetrovateľku k niečom, čomu zo začiatku sama nechápala. „Keď som sa stretla s návštevníkmi, Faa Mai náhle vstúpila do našej diskusie s jasným úmyslom. Strčila ma a nasmerovala určitým smerom. Pýtala som sa jej čo vlastne chce. Nakoniec ma zobrala za malým sloníčaťom menom Thong Ae, ktorého si adoptovala a stará sa o neho ako o vlastné dieťa,“ napísala žena k videu.

Nakoniec Lek zistila, že Faa Mai chcela, aby upokojila malé sloníča a slonica bola skutočne rada, keď mu opatrovateľka spievala uspávanku. „Je také krásne vidieť moje dievčatko, ktoré má také starostlivé srdce. Som na toto dievča tak hrdá,“ dodala žena o slonici. Udialo sa to v prírodnom parku Elephant, ktorý sa nachádza v provincii Chiang Mai v severnom Thajsku. Ide o záchranné a rehabilitačné centrum pre slony, ktorého hlavným cieľom je zachrániť slony v núdzi a poskytnúť im útočisko.

Ukázalo sa, že Lek sa stará o Faa Mai už od jej narodenia, a preto sa im podarilo vytvoriť medzi sebou také silné puto. Nuž a keď ľudia z tohto parku v minulosti zachránili malého slona, tak práve Faa Mai bola tá, ktorá sa ho ujala a stará sa o neho ako o svoje vlastné dieťa.

Určite si pozrite aj toto krásne video:

 

 

 

 

Zdroj

Foto. Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.