Moderná technológia zmenila naše životy. V niektorých prípadoch dobrým smerom v iných zas naopak. Zjednodušila nám prístup k mnohým zdrojom všetkých druhov informácií. Treba si však uvedomiť i to, že moderná technika začína meniť naše vzťahy, priateľstvá, komunikáciu medzi ľuďmi aj všeobecnú pohodu. Niekedy sa stávame doslova otrokmi našich notebookov, televízorov či smartfónov. Je však dobré aspoň raz za čas zastaviť a popremýšľať o týchto témach, kým nebude neskoro.

A tu je niekoľko smutných právd o modernej dobe vyjadrených na fotografiách:

View this post on Instagram

Evolution #art #illustration #stevecutts #evolution

A post shared by Steve Cutts (@steve_cutts_official) on

 

 

 

Zdroj

 

 

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.