Dubaj je jednou z turistických perál Spojených arabských emirátov. Nájdete tam pôsobivú zmes luxusu a tradičnej arabskej kultúry. Leží v Perzskom zálive a rozhodne má čo ponúknuť aj pre najnáročnejších dovolenkárov.

dubai fotografia
Foto od Alberto-g-rovi

Teraz máte možnosť zakúpiť spiatočné letenky za 151€! Poletíte spoločnosťou flydubai. Dostaviť sa však musíte do Krakowa a odtiaľ odletíte do Dubaja. Viac na stránke flydubai.

Termín:

V tejto cene je dostupný termín napr. od 8.11. – 13.11.2018. Na výber je však viacero dátumov.

, Spiatočná letenka do Dubaja teraz len za 151€!

Batožina:

V tejto cene letenky je zahrnutá aj príručná batožina do 7kg a zapísaná batožina, ktorá bude umiestnená do podpalubia s hmotnosťou max. 20kg.

O Dubaji:

– Dubaj má viac ako 70 moderných nákupných centier. Najznámejšie je Dubai Mall, ktoré je aj najväčším obchodným centrom na svete. Nájdete v ňom aj vodopád, klzisko alebo zábavné parky.

– Známe a u turistoch veľmi obľúbené sú aj pouličné trhy souq, ktoré majú unikátnu atmosféru. K populárnym patria hlavne Deira Gold Souq a Bur Dubaj Souq.

– Navštívte Burj Khalifa – najvyššiu budovu na svete. Nenechajte si ujsť návštevu vyhliadkovej plošiny na 124. poschodí a ohromujúci panoramatický výhľad.

dubai fotografia
Photo by monikawl999

– Alebo Dubai Múzeum, ktoré sídli v pevnosti Al-Fahidi. Táto pevnosť s hradbami bola postavená v roku 1787. Dnešné múzeum predstavuje zbierku mapujúcu životný štýl a rôzne aspekty života v Spojených arabských emirátoch.

– Krajina v okolí Dubaja je veľmi pôsobivá. Mesto leží priamo v Arabskej púšti a zároveň má 15 km pláží. Takže si môžete vybrať pláž podľa svojej chuti.

, Spiatočná letenka do Dubaja teraz len za 151€!
Photo by marucha

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

, Spiatočná letenka do Dubaja teraz len za 151€!
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.