Dubaj je jednou z turistických perál Spojených arabských emirátov. Nájdete tam pôsobivú zmes luxusu a tradičnej arabskej kultúry. Leží v Perzskom zálive a rozhodne má čo ponúknuť aj pre najnáročnejších dovolenkárov.

dubai fotografia
Foto od Alberto-g-rovi

Teraz máte možnosť zakúpiť spiatočné letenky za 151€! Poletíte spoločnosťou flydubai. Dostaviť sa však musíte do Krakowa a odtiaľ odletíte do Dubaja. Viac na stránke flydubai.

Termín:

V tejto cene je dostupný termín napr. od 8.11. – 13.11.2018. Na výber je však viacero dátumov.

, Spiatočná letenka do Dubaja teraz len za 151€!

Batožina:

V tejto cene letenky je zahrnutá aj príručná batožina do 7kg a zapísaná batožina, ktorá bude umiestnená do podpalubia s hmotnosťou max. 20kg.

O Dubaji:

– Dubaj má viac ako 70 moderných nákupných centier. Najznámejšie je Dubai Mall, ktoré je aj najväčším obchodným centrom na svete. Nájdete v ňom aj vodopád, klzisko alebo zábavné parky.

– Známe a u turistoch veľmi obľúbené sú aj pouličné trhy souq, ktoré majú unikátnu atmosféru. K populárnym patria hlavne Deira Gold Souq a Bur Dubaj Souq.

– Navštívte Burj Khalifa – najvyššiu budovu na svete. Nenechajte si ujsť návštevu vyhliadkovej plošiny na 124. poschodí a ohromujúci panoramatický výhľad.

dubai fotografia
Photo by monikawl999

– Alebo Dubai Múzeum, ktoré sídli v pevnosti Al-Fahidi. Táto pevnosť s hradbami bola postavená v roku 1787. Dnešné múzeum predstavuje zbierku mapujúcu životný štýl a rôzne aspekty života v Spojených arabských emirátoch.

– Krajina v okolí Dubaja je veľmi pôsobivá. Mesto leží priamo v Arabskej púšti a zároveň má 15 km pláží. Takže si môžete vybrať pláž podľa svojej chuti.

, Spiatočná letenka do Dubaja teraz len za 151€!
Photo by marucha

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.