Slnečná Florida je lákavou destináciou aj pre európanov. Má nie len krásne pláže, príjemné teplé počasie a bohaté vily postavené na pobreží, ale ponúkne ti toho oveľa viac.

Photo by 12019

Za cenu 373€ máte možnosť odletieť z letiska v Prahe. Odletíte nórskou spoločnosťou Norwegian priamo na Floridu. Viac letov a ponúk nájdete na stránke norwegian.

Termín:

Za túto cenu môžete odletieť napr. v termíne od 7.9. – 15.9.2018. 

Batožina:

V tejto cene si môžete zobrať so sebou do lietadla príručnú batožinu s váhou maximálne do 10 kg a rozmermi 55x40x23 cm.

Čo na Floride?

– Florida je slnečný štát s plážami, ktoré patria medzi najkrajšie na svet.

– Nájdete tam aj mnoho zábavných parkov. Mesto Orlando si vyslúžilo titul „Svetové mesto zábavy“. Zábavný park Disneyland pri meste Orlando priláka až 50 – miliónov návštevníkov každý rok.

– V Národnom parku Everglades uvidíte spolu žiť krokodílov s aligátormi. Nikde inde to takto nefunguje. V roku 1987 bol aligátor vyhlásený za štátne zviera.

Photo by pixexid

– Má najviac golfovísk v celom USA.

– Máte skvelé možnosti potápať sa. Mesto Key Largo sa považuje za hlavné mesto potápačov.

– Na Floride žije najpočetnejšia skupina kubánskych imigrantov, kde môžete ochutnať ich kuchyňu alebo vidieť kultúru.

– Mesto Miami – celoročne tam svieti slnko, zažijete nekonečnú zábavu a sú tam najlepšie kluby sveta. Ľudia sem chodia za oddychom aj za vzrušením. Zažijete tu takú malú Latinskú Ameriku a stretnete kultúru z rôznych kútov sveta. V neposlednom rade sú tu nekonečné pláže s bielym pieskom.

Photo by warrend98

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.