Ak sa chystáte navštíviť niektorú škandinávsku krajinu, teraz máte výbornú možnosť odletieť priamo do Osla. Oslo a vcelku krajina Nórsko patria medzi najkrajšie a kde inde pozorovať severské svetlá, ak nie tam?

, Spiatočná letenka do Osla počas Veľkej noci teraz iba za 15€!
Photo by Timo81

Poletíte spoločnosťou Ryanair do nórskeho Osla. Dostaviť sa však musíte do Krakova odkiaľ poletíte. Spiatočnú letenku si môžete zakúpiť za cenu iba 15€. Viac na stránke Ryanair.

Termín:

Za túto cenu môžete odletieť napr. už počas Veľkej noci a to od 27.3.-5.4.2018. Let trvá okolo 2 hodín.

, Spiatočná letenka do Osla počas Veľkej noci teraz iba za 15€!

Batožina:

Môžete si so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou max. do 10kg, tá bude umiestnená do podpalubia. Do lietadla si so sebou môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Čo vám ponúka Oslo:

– Frogner park – mestský park, v ktorom vás zaujme výstava sôch od sochára Gustava Vigelanda. Okrem nej sa v parku môžete pokochať nádherným jazerom, mnohými mostami a zaujímavými zahradnými kreáciami.

– Múzeum moderného umenia – je v súkromnom vlastníctve Nórskej galérie. Otvorené bolo v roku 1993 a odvtedy máte možnosť vidieť hlavne zbierky amerických umelcov z roku 1980. Je to múzeum, kde sa nudiť rozhodne nebudete.

– Môžete si obzrieť aj Centrum nobelových cien za mier.

– Bohatý nočný život – bary sú otvorené do skorého rána alebo môžete navštíviť rôzne živé vystúpenia kapiel. Najlepšie bary sú vo štvrtiach Grønland a Grünerløkka.

– Oslo vám ponúka všetko: od krásnych lesov, ktoré poskytujú vyhliadkové lanovky, množstvo cyklistických dráh, miest na kempovanie a turistických chodníkov. Jeden z najväčších parkov s lezeckými dráhami cez prírodné prekážky je len 30 minút cesty od Osla.

– Zábavné parky, paragliding, golf, minigolf, jazda na koni, horolezectvo, detské ihriská – v Osle a jeho okolí sa nudiť nebudete.

oslo fotografia
Foto od roger4336

– A v neposlednom rade tam môžete pozorovať svetoznáme severské svetlá.

, Spiatočná letenka do Osla počas Veľkej noci teraz iba za 15€!
Photo by TheDigitalArtist

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

 

, Spiatočná letenka do Osla počas Veľkej noci teraz iba za 15€!
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.