Ak patríte medzi milovníkov severských krajín, rozhodne si nenechajte ujsť túto ponuku. Teraz máte možnosť navštíviť krásne Švédsko s výhodnou cenou letenky.

, Spiatočná letenka do švédskeho Štokholmu  teraz iba za 19€!
Foto od tsaiproject

Za cenu 19€ poletíte spoločnosťou WizzAir rovno do hlavné mesta Štokholmu. Odletíte však z poľských Katovíc. Táto cena je dostupná pre členov Wizzair Discount Club. Ak členom nie ste, členské si môžete zakúpiť za 30€/rok.

Termín:

Za túto cenu môžete odletieť napr. v termíne od 25.4. – 30.4. 2018. Viac na WizzAir.

, Spiatočná letenka do švédskeho Štokholmu  teraz iba za 19€!

Batožina:

V cene je možnosť zobrať si do lietadla príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou max. do 10 kg.

Čo v Štokholme:

– Centrum mesta sa rozprestiera na 14 ostrovoch, vode a v parkoch. Leží na brehu jazera Malaren v mieste, kde sa toto jazero stretáva s morom.

– Mesto je tak trochu podobné Benátkam a niekedy sa nazýva aj ako Benátky severu. Máte takisto možnosť plaviť sa trajektom.

– Múzeum Vasa v Štokholme – je to zrejme najznámejšia pamiatka v meste. Nachádza sa tam obrovský vrak lode, ktorá bola po niekoľkých rokoch vytiahnutá z morského dna a zrekonštruovaná.

– Môžete navštíviť aj zaujímavý zábavný park Gröna Lund Tivoli, v ktorom zažijete najvyšší voľný pád v celej Európe.

– Množstvo historických pamiatok, ktoré má toto mesto naozaj požehnane. Určite sa v tomto krásnom a zaujímavom meste nudiť nebudete.

sweden fotografia
Foto od ЕгорЖуравлёв

Ubytovanie:

Ak sa chystáte na takúto dovolenku, zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

, Spiatočná letenka do švédskeho Štokholmu  teraz iba za 19€!
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.