Ak patríte medzi milovníkov severských krajín, rozhodne si nenechajte ujsť túto ponuku. Teraz máte možnosť navštíviť krásne Švédsko s výhodnou cenou letenky.

, Spiatočná letenka do švédskeho Štokholmu  teraz iba za 19€!
Foto od tsaiproject

Za cenu 19€ poletíte spoločnosťou WizzAir rovno do hlavné mesta Štokholmu. Odletíte však z poľských Katovíc. Táto cena je dostupná pre členov Wizzair Discount Club. Ak členom nie ste, členské si môžete zakúpiť za 30€/rok.

Termín:

Za túto cenu môžete odletieť napr. v termíne od 25.4. – 30.4. 2018. Viac na WizzAir.

, Spiatočná letenka do švédskeho Štokholmu  teraz iba za 19€!

Batožina:

V cene je možnosť zobrať si do lietadla príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou max. do 10 kg.

Čo v Štokholme:

– Centrum mesta sa rozprestiera na 14 ostrovoch, vode a v parkoch. Leží na brehu jazera Malaren v mieste, kde sa toto jazero stretáva s morom.

– Mesto je tak trochu podobné Benátkam a niekedy sa nazýva aj ako Benátky severu. Máte takisto možnosť plaviť sa trajektom.

– Múzeum Vasa v Štokholme – je to zrejme najznámejšia pamiatka v meste. Nachádza sa tam obrovský vrak lode, ktorá bola po niekoľkých rokoch vytiahnutá z morského dna a zrekonštruovaná.

– Môžete navštíviť aj zaujímavý zábavný park Gröna Lund Tivoli, v ktorom zažijete najvyšší voľný pád v celej Európe.

– Množstvo historických pamiatok, ktoré má toto mesto naozaj požehnane. Určite sa v tomto krásnom a zaujímavom meste nudiť nebudete.

sweden fotografia
Foto od ЕгорЖуравлёв

Ubytovanie:

Ak sa chystáte na takúto dovolenku, zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.