Využite skvelé ceny leteniek, ktoré sú teraz k dispozícii v rôznych termínoch. Táto cena sa však dlho na takejto úrovni neudrží, a preto by ste mali konať čo najrýchlejšie. Rím je jedno z najkrajších miest na svete.

roma fotografia
Foto od Julius_Silver

Zaobstarajte si spiatočné letenky z Viedne priamo do Ríma len za cenu 20€! Poletíte leteckou spoločnosťou Ryanair a let potrvá necelé 2 hodiny.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín napr. od 3.4. – 10.4.2019. Viac leteniek na stránke ryanair.

Batožina:

Keďže ide o lety spoločnosti Laudamotion, v cene letenky si so sebou môžete zobrať príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10 kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

roma fotografia
Foto od carlo75

Prečo Rím?

Všetky potrebné informácie ohľadom dovolenky v Ríme nájdete na tomto odkaze. V tomto sprievodcovi máte k dispozícii všetky informácie ohľadom dopravy, pamiatok, stravy a rôzne iné zaujímavosti. Rím je mesto, ktoré toho ponúka toľko, že kamkoľvek sa vydáte, všade nájdete niečo zaujímavé.

roma fotografia
Foto od marmax

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.