Nový Zéland patrí medzi tak trochu menej zvyčajné destinácie. Nájdete tam nádhernú prírodu, členité pobrežie s mnohými ostrovmi, vysoké hory a mnoho zaujímavých miest.

new zealand fotografia
Foto od Holgi

Práve teraz si môžete zaobstarať spiatočné letenky z Viedne do Aucklandu len za cenu 704€! Poletíte však z rakúskej Viedne. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Air China.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín od 5.3. – 14.3.2019. Viac na stránke air china.

, Spiatočné letenky na Nový Zéland sú teraz dostupné len za 704€!

Batožina:

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia s maximálnou hmotnosťou 23 kg.

Prečo Nový Zéland?

– Môžete navštíviť hobitie domčeky, ktoré sa preslávili v Pánovi prsteňov. V prekrásnej scenérii regiónu Waikato nájdete až 37 takýchto hobitích nôr, ktoré boli vybudované práve počas nakrúcania svetoznámej trilógie Pán Prsteňov.

– Jedinečný park Tongariro – je neuveriteľne rozmanitý a na ploche 80 000 hektárov nájdete smaragdové jazerá, alpské lúky, horúce pramene či najväčšie sopky. Dá sa tam lyžovať, snowbordovať, raftovať, bicyklovať či chodiť na túry.

new zealand fotografia
Foto od skeeze

– Absolvujte nočnú plavbu cez Milford Sound – ide o fjord, ktorý sa oplatí zažiť. Je taký výnimočný, že často ho označujú za ôsmy div sveta. Môžete ho preskúmať rôznymi spôsobmi – či už prostredníctvom kajaku, potápania alebo nočnej plavby loďou.

– Nový Zéland toho ponúka veľmi veľa a o jeho jedinečnosti sa najlepšie presvedčíte na vlastnej koži. Určite tento výlet neoľutujete.

new zealand fotografia
Foto od StockSnap

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.