Rozprávku spája s realitou. Katerina Plotnikova fotografuje nádherné portréty, ktoré sú ako keby na hranici skutočného a neskutočného. Jej práca je úchvatná a pomáhajú jej aj tréneri zvierat, ktorí dávajú pozor na to, aby fotenie prebehlo bezpečne.

Väzba, ktorú medzi ľuďmi a zvieratami na jej fotografiách badať, je extrémne silná. Zdá sa akoby išlo o niečo čarovné. Ale aby ste lepšie chápali čo máme na mysli a ako to všetko vyzerá, ponúkame vám niekoľko fotografií, ktoré nebojíme sa napísať, vás absolútne dostanú.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

 

 

Zdroj

foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.