30-ročný Mat Rule z Francúzska je známy najmä svojim tatérskym umením. Jeho štýl je veľmi špeciálny, pretože spája dva úplne odlišné štýly do jedného diela.

Svojou tvorbou dokáže dať dokopy realistickú časť diela s fantastickou časťou, resp. rozprávkovou. Pri drvivej väčšine tetovaní vychádza z ikonických rozprávkových postavičiek. „Keď som bol mladší, pozeral som veľa rozprávok, filmov aj seriálov. Poznám preto drvivú väčšinu postáv, ktoré tetujem. Každý deň sa snažím na sebe pracovať,“ povedal tatér.

K tejto práci sa dostal tak, že spočiatku kreslil iba jednoduché obrázky, no najmä sledoval svojho strýka ako kreslí obrazy. O kariére tatéra začal uvažovať v Šanghaji, keď býval vedľa tatérskeho štúdia. „Tetovať som však začal až o 2 roky neskôr, keď som sa vrátil do Francúzska,“ dodal Mat. Zákazníkom zdobí kožu už 6 rokov.

A ako dokáže spojiť dva rozdielne svety do jedného už uvidíte na fotografiách.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.